Prefabrik Ev Satın Al

Prefabrik Ev Satın Al


prefabrik ev satın al

Konu sektöründe son yıllarda prefabrik ev sahibi olmak isteyenlerde ciddi artış görülmektedir. Prefabrik ev satın al demek her ne kadar kolay olsa da önceliklerinizin hesaba katılması, beklentilerinizi karşılaması ve prefabrik evin avantaj ve dezavantajlarını kesinlikle bilmenizde fayda vardır. Prefabrik ev parçaları fabrikasında hazırlanan ve yerinde montajı yapılan, belirli bir plana göre parçaların birleştirilmesi ile ortaya çıkan yapılardır. Kafkas prefabrik olarak bugüne kadar bir çok başarılı uygulama yapmış olup sitemizde bir çok prefabrik modelimizide bulabilirsiniz.

Prefabrik Evlerin Avantajları

Prefabrik evlerin ve yapıların diğer yapılara göre hazır ve amaca göre genişlik ve uzunluk sağlaması, tüm yerleşim alanlarına göre imalatının yapılabilmesi oldukça önemlidir. Kişisel isteklere göre farklı malzeme tercihleri kullanılabilen bu ürünler diğer yapı çözümlerine göre daima ekonomiktir. Prefabrik ev satın al önerilerimiz öncesinde mutlaka aşağıdaki ürün avantajlarını inceleyiniz.

  • Prefabrik evler üretimi fabrikasında yapılıp kurulumu, montajı kullanılacak alanda olan yapılardır,
  • Hem fiyat yönünden daha ucuz olup aynı zamanda kaliteli ve sağlamdır,
  • Tüm yerleşim alanlarına uygun üretim imkanı sunar,
  • Kurulumu ve montajı son derece hızlıdır,
  • Modüler yapıya sahip olması nedeni ile ihtiyaca göre planlanıp üretilebilmektedir.
  • Ses izolasyonu, ısı izolasyonu, yangın, deprem dayanıklılığı uluslararası standartlardadır,
  • Tek katlı, Çok katlı, Ahşap ve Villa tarzında modelleri ile alternatif sunar,
  • istenilmesi halinde sökülüp taşınması mümkündür,
  • Sonradan yapıya ek yapılma olacağı sunmaktadır,
  • Ortalama ömürleri 40 ile 70 yıl arasındadır,

Nasıl Prefabrik Ev Satın Alabilirsiniz?

Prefabrik yapı için karar aşamasındaysanız mutlaka firmamız Kafkas prefabrik uzmanları ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Uzmanlarımız sizin ihtiyaçlarınız ve beklentilerinize göre mutlaka en uygun modeli sizlere önerecektir. Firmamızdan hazırda bulunan modellerden Prefabrik ev satın al işlemine hemen geçebileceğiniz gibi dilerseniz tamamen sizin taleplerinize göre özel üretim imkanıda bulabilirsiniz.

İhtiyacınız olan alan metrekare, oda sayısı, kat sayısı, iç yapı özelliklerine göre özel imalatımız bulunmaktadır. Düşük metrekarelerden 100m2, 200m2 veya daha özel boyutlarda üretim yapabilecek kapasiteye sahibiz. Sizlerde firmamız üzerinden en uygun fiyatlarla prefabrik ev satın al yapabilir ve istediğiniz yere kurulum talep edebilirsiniz.