Gümüşhane prefabrik ev Gümüşhane prefabrik ev fiyatları Gümüşhane prefabrik ev firmaları

Evin m2'si : 110
Oda Sayısı :3
Veranda Sayısı : 1

Gümüşhane Prefabrik ev fiyatları, betonarme veya karkas binalar ile karşılaştırıldığında oldukça ucuz bir maliyete sahiptir. İnsanlar prefabrik evleri özellikle maliyetin düşük olması ve kısa süreler içerisinde anahtar teslimi olarak tamamlanabilmesi gibi nedenlerden dolayı tercih etmektedir. Gümüşhane prefabrik ev fiyatları incelendiğinde 100 m2’lik tek katlı bir eve anahtar teslimi ortalama olarak 30-40 Bin TL ile sahip olunabilir

Kafkas Prefabrikte evlerin siparişinde iki seçenek vardır. Birincisi, evin kurulumunun yapıldığı, elektrik su tesisatının çekildiği, kapı-pencere ve camların takıldığı, iç ve dış boyama işlemlerinin yapıldığı, lavabo-klozet ve duş teknesi ile muslukların verildiği. İkincisi ise, bu sayılanlara ek olarak mutfak ve banyo dolabının verildiği, laminant ve seramik olan yerlerin döşemelerinin yapıldığı, dış cephe kaplamalarının (yalıbaskı) yapıldığı, iç cephe kaplamalarının (Alçıpan+saten alçı) yapıldığı anahtar teslim fiyatıdır. Genellikle Kafkas prefabrik ve diğer prefabrik üretimi yapan firmalarda altyapının oluşturulması, nakliye, ruhsat için gerekli olan işlemler, ısıtma ve soğutma tesisatları ile montaj ekibinin barınma ve yiyecek ihtiyaçları alıcı tarafından karşılanmaktadır.

 

Gümüşhane Prefabrik ev olarak oluşturulan hazır yapıların, depreme oldukça dayanıklı olduğu, betonarme evlere göre %80-90 oranlarında daha hafif ve yanal deprem yüklerine karşı oldukça dayanıklı olduğu, yüksek ısı ve ses yalıtımı sağladığı, su ve korozyona karşı dayanıklı olduğu, yangına karşı diğer yapılara göre daha güvenli olduğu, rutubet ve nem tutma özelliğinin olmadığı, böcek ve haşere barındırmadıkları tespit edilmiştir.