iki katlı 80 m2 çelik ev

Evin m2'si : 80
Oda Sayısı : 2
Veranda Sayısı : 1

Yaşam alanları ve ticari alanlar için Erzurum Prefabrik Ev firmamıza ulaşabilir ve istediğiniz özelliklerde imalat talep edebilirsiniz. Kafkas prefabrik olarak modüler yapılarda uzun ömürlü, son derece sağlam, estetik görümünü yüksek yapılar sunmaktayız. Tek katlı yada dubleks prefabrik ev için bizlere erzurum ,un tüm ilçelerinden ulaşabilirsiniz.

Erzurum Prefabrik Ev Kullanımı

 

Öncelikle prefabrik ev yapmaya karar verdiyseniz firmamızla beraber projenizi beliriyorsunuz . Erzurum  prefabrik ev de proje tamamen sizin isteğinize göre hazırlanır daha sonra sizin yapmanız gereken projeye göre zemin hazırlamanızdır . Prefabrik evlerin otalama olarak kurulum süresi 7 gündür.

Rize prefabrik evler ısı ve ses yalıtımlı betopanlarla yapılan bir evdir ve ortalama ömrü 50- 60 yıldır.

İmalatları fabrikada yapıldığı için çok kısa bir sürede ev sahibi olursunuz emniyetli ve güvenilirdir depreme ve iklim şartları göz önünde bulundurularak hazırlanır . Prefabrik evler yılın her ayında kurulumu yapılır, ısı yalıtımı oldukça yüksektir. Erzurum prefabrik ev dış görünüşünde sayısız çeşitlerimizle istediğiniz görünümde ev sahibi olabilirsiniz. Dış cephede istenilirse mantolama yapılır evinizin boya renginden çerçevenizin rengine kadar renk seçenekleriniz vardır .

Erzurum Çelik Ev

Prefabrik ev ve Çelik konstrüksiyon evler 2 katlı prefabrik ev ve tek katlı prefabrik ev olarak seçenekleriniz vardır istediğiniz ölçülerde yaptırabilme şansınız vardır . Erzurum prefabrik ev istenildiğinde sökülüp farklı istenilen yere montaj edilir . Yıpranma, dökülme, eskime payı düşük olduğundan bakım boya masraflarıda oldukça uygundur . Prefabrik evlerde çatılarda cam yünü kullanılır evlerin betonarme evlerden hiçbir farkı yoktur yatak adası, oturma odası, mutfak, banyo, tuvalet ve antreden oluşmaktadır istediğiniz ölçülerde evinizin önüne veranda yaptırabilirsiniz.

Erzurum Prefabrik Ev Fiyatları

Fabrikamızı gelip gezebilir evlerimizi daha yakından görüp prefabrik ev hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Erzurumçelik ev  prefabrik ev fiyatları hakkında bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.