Rize Prefabrik Ev

Rize Prefabrik Ev


Yaşam alanları ve ticari alanlar için Rize Prefabrik Ev firmamıza ulaşabilir ve istediğiniz özelliklerde imalat talep edebilirsiniz. Kafkas prefabrik olarak modüler yapılarda uzun ömürlü, son derece sağlam, estetik görümünü yüksek yapılar sunmaktayız. Tek katlı yada dubleks prefabrik ev için bizlere Rize’nin tüm ilçelerinden ulaşabilirsiniz.

Rize Prefabrik Ev Kullanımı

Rize karadenizde bulunan muhteşem yeşilliklere ve doğaya sahip illerimizden bir tanesidir . Rize de betonarme bir ev yapmak diğer illerimize göre biraz daha zordur bunun nedeni de dik yamaçlı kayalıkların olmasıdır bu nedenle daha çok ahşap ev tercih edilmiştir . Yalnız son zamanlarda Rize prefabrik ev ve çelik konstrüksiyon ev oldukça tercih edilmektedir.

Prefabrik evler daha çok Rize yaylalarına da tercih edebilirsiniz . Öncelikle prefabrik ev yapmaya karar verdiyseniz firmamızla beraber projenizi beliriyorsunuz . Rize prefabrik ev de proje tamamen sizin isteğinize göre hazırlanır daha sonra sizin yapmanız gereken projeye göre zemin hazırlamanızdır . Prefabrik evlerin otalama olarak kurulum süresi 7 gündür.

Rize sürekli yağış olan ve denize yakın bir ilimiz olduğu için insanların aklında soru işareti olan nem ve rutubet konusunda prefabrik evlerimizde kesinlikle sıkıntı yaşamazsınız. Rize prefabrik evler ısı ve ses yalıtımlı betopanlarla yapılan bir evdir ve ortalama ömrü 50- 60 yıldır.

İmalatları fabrikada yapıldığı için çok kısa bir sürede ev sahibi olursunuz emniyetli ve güvenilirdir depreme ve iklim şartları göz önünde bulundurularak hazırlanır . Prefabrik evler yılın her ayında kurulumu yapılır, ısı yalıtımı oldukça yüksektir. Rize prefabrik ev dış görünüşünde sayısız çeşitlerimizle istediğiniz görünümde ev sahibi olabilirsiniz. Dış cephede istenilirse mantolama yapılır evinizin boya renginden çerçevenizin rengine kadar renk seçenekleriniz vardır .

Rize Çelik Ev

Prefabrik ev ve Çelik konstrüksiyon evler 2 katlı prefabrik ev ve tek katlı prefabrik ev olarak seçenekleriniz vardır istediğiniz ölçülerde yaptırabilme şansınız vardır . Rize prefabrik ev istenildiğinde sökülüp farklı istenilen yere montaj edilir . Yıpranma, dökülme, eskime payı düşük olduğundan bakım boya masraflarıda oldukça uygundur . Prefabrik evlerde çatılarda cam yünü kullanılır evlerin betonarme evlerden hiçbir farkı yoktur yatak adası, oturma odası, mutfak, banyo, tuvalet ve antreden oluşmaktadır istediğiniz ölçülerde evinizin önüne veranda yaptırabilirsiniz.

Rize Prefabrik Ev Fiyatları

Fabrikamızı gelip gezebilir evlerimizi daha yakından görüp prefabrik ev hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Rize prefabrik ev fiyatları hakkında bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.