Ünye Çelik Ev Fiyatları

Ordu Ünye Çelik Ev Fiyatları

Üretimi 10 gün içinde gerçekleştirilen çelik ev kampanyasını sizleri bekliyor. Ordu Ünye Çelik Ev Fiyatları 14.200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa başlanmıştır. Çelik ev fiyatları seçmiş olduğunuz modele ve boyuta göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Ordu Ünye Çelik Ev Modellerimiz

Ordu Ünye Çelik Ev Modelleri

Kafkas Prefabrik Ordu da çelik evlerin ve çelik villaların lider bir uygulayıcısıdır. Ordu Ünye Çelik Ev Modelleri sizlere uygun şekilde tasarlanmıştır. Tüm Türkiye de çelik yapılarda bu derece iddialı firma sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek derecede azdır. Düzgün yapılmış Çelik Yapılar yangına, depreme, paslanmaya ve sallanmaya karşı birinci derecede dayanıklı yapılardır.

Çelik Evler %6 Daha Kazançlı

Ordu Ünye Çelik Ev Modelleri konusunda en çok sorulan sorular ve bilinen yanlışlardan bazıları şunlardır.

Çok pahali degil mi?", "Kaç kattan sonra ekonomik?", "Türkiye'de uygulamasi var mi?", "Biz bunu yaptirmaya kalksak kim yapacak?", "Bu çelik yangina dayaniyor mu?", "Paslanir mi?", "Çok sallanmaz mi?" Bunlar bize en çok sorulan sorular. Bizdeki ekonomi anlayışı şudur; ucuzsa ekonomiktir. Hayır, ucuz ekonomik değildir. O ucuz bina yıkılırsa ekonomik olmaz. Başlıkta da belirtildiği üzere çelik yapılar muadillerine göre %6 daha kazançlıdır. Önemli olan kaç kattan sonra ekonomik olması değil sizin istediğiniz yapının ne olduğudur. Ordu Ünye Çelik Ev Modelleri uzman ekibimiz tarafından tamamen sizlerin daha rahat etmeniz için tasarlanmıştır. Çelik Ev Modellerimizi inceleyebilir aklınıza takılan sorular için bize ulaşabilirsiniz.

Ordu Ünye  Çelik Ev Fiyatları

Ordu Ünye Çelik Ev Fiyatları


Neden Hafif Çelik Ev

  • 1. derecede depreme dayanıklı yapılardır.
  • Çevre dostudur.
  • Sürdürülebilir yapılardır.
  • Esnek ve hafif yapılardır.
  • Her türlü iklim koşiullarında kullanılmaktadırlar.
  • Paslanmaz, deforme olmaz özelliği ile uzun ömürlüdür.
Çelik konstrüksiyon ev fiyatları, kısmen tamamı çelik kısmense çelik alaşımlı paslanmaz malzemeden üretilen veya fabrika ortamında preslenerek oluşturulan profillerden oluşturulan çelik yapı iskeletine verilen isimdir. Çelik konstrüksiyon bugün dünyanın her yerinde her amaçla kullanılan ve dayanıklılık, güç, uzun ömürlülük gerektiren her yapıda kullanılan bir temel çeşitidir.

Esneme olanağı, çelik olmasıyla paslanmalara karşı yüksek direnci, her zemine kolayca ayak uydurabilir nitelikte olması, demontabl özelliği ile demonte edilebilir olması, kolayca duvarlarının ve zemininin kaplanabilir olması, ağırlığa karşı yüksek direnci sebebiyle dünya çapında gökdelen yapımları, büyük saha, şantiye ve fabrika yapımında genel anlamda kullanılmaktadır.